Студенти та викладачі кафедри педагогіки та соціальної роботи співпрацюють з соціальними службами та організаціями міста надаючи посильну волонтерську допомогу у здійсненні соціального патронажу клієнтів, рознесенні продуктових пакетів клієнтам, організації виставок, проведенні театрів вуличного дійства та інших заходів. Зокрема, варто відзначити роботу студентів у Чернівецькому благодійному фонді «Аквілла», Чернівецькому обласному та міському центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Центрі соціально-психологічної допомоги, Чернівецькому територіальному центрі «Турбота», із представниками обласного товариства Червоного Хреста, Чернівецького благодійного фонду «Нова сім’я» тощо.

26 вересня 2018 студенти 2-4 курсів брали участь у Всеукраїнській акції з нагоди Дня усиновлення (Проводився Службою у справах дітей Чернівецької ОДА).

29.09.18 Студенти спеціальності  гідно представили Чернівецьку  область, в якості супроводжуючих, а також громадян які висловили свою громадянську позицію як соціальні працівники на Форумі "Право на життя" на Хрещатику, м. Київ.

1.10.10 наші студенти спеціальності соціальна робота долучилися як волонтери та співорганізатори до акції ГО "Міжнародний фонд "Взаєморозуміння і толерантність" присвяченої 1.10 Міжнародному дню людей похилого віку та 10-річчю реалізації проектів підтримки жертв нацизму. Студенти взяли активну участь в організації обміну повідомленнями між поколіннями та роботу "живої бібліотеки", та разом з студентами біологічного факультету допомогли з висадкою дерев присвяченою цьому дню.

18.10.18 студенти 1 та 3 курсу взяли  участь у Мовчазній ході, акції присвяченій  «Протидії торгівлі людьми».

Традиційно кафедра організовує заходи до дня соціального працівника. З нагоди дня соціального працівника 7 листопада 2018 року  на базі факультету педагогіки, психології та соціальної роботи ЧНУ ім. Ю. Федьковича, кафедрою педагогіки та соціальної роботи проведено круглий стіл "Управлінська культура та проблеми соціального захисту людини в територіальній громаді". Роботу круглого столу розпочав декан факультету, професор Ігор Михайлович Зварич, який зазначив, що подібні зустрічі на факультеті уже стали доброю традицією. Значну цікавість студентів спеціальності "Соціальна робота" та подальшу дискусію викликали виступи «Процес децентралізації в Чернівецькій області: реалії та перспективи» Василя Івановича Гостюка – заступника голови Чернівецької ОДА, «Перспективи соціальних служб в кризовому українському суспільстві» - Віталія Валентиновича Савкіна – начальника департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОДА , Миколи Васильовича Ярмистого – к. н. з держ. управл., директора Чернівецького регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування державних підприємств, установ та організацій – "Європейські стандарти реформування органів місцевого самоврядування в Чернівецькій області", Марії Іванівни Пірен – д. соц. н., професора, заслуженого діяча науки і техніки України, професора кафедри педагогіки та соціальної роботи - «Сучасна парадигма просвітницької роботи в територіальній громаді: новий тип діалогу з громадcькістю».

Під час засідання круглого столу було презентовано новий навчальний посібник «Просвітницька робота в територіальній громаді: професійно-світоглядні засади реалізації» - автор, професор Пірен М.І.

Активну участь в роботі круглого столу взяли представники об’єднаних територіальних громад Чернівецької області І.М.Малиш - Вашковецька ОТГ, О. О. Казюк - Стороженецька ОТГ, Д.В. Губка - Великокучурівська ОТГ, а також представники соціальних служб Юрковецької та Клішковецької ОТГ.

Особливо сподобалось студентам відзначення Міжнародного Дня студента (спільне святкування та турнір з боулінгу між членами групи у боулінг клубі “Турбіна”).

20 листопада студенти 2 та 3 курсів спеціальності "Соціальна робота" взяли участь у загальноміській акції з нагоди дня захисту дітей від насильства. Організованого спільно з Службою у справах дітей Чернівецької ОДА.

1 грудня студенти спеціальності взяли участь як волонтери у акції присвяченій Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

У березні 2019 студентка 3 курсу Гончар Ірина зайняла почесне 1 місце у конкурсі читців присвяченому 205 –річчю з дня народження Т.Г. Шевченка.

Куратори залучають студентів до відвідування музеїв міста.

При кафедрі активно діє клуб «Волонтер» (керівник клубу-к. пед. наук асистент Шоліна Т.В.)

Викладачі та студенти кафедри беруть активну участь у організації та проведенні загальноуніверситетських, та загальнофакультетських виховних та спортивно-масових заходів.