Тимчук Людмила Іванівна

Tymchuk LiudmylaПосада: завідувач кафедри, професор
Науковий ступінь: доктор педагогічних наук
Вчене звання: професор
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ScopusAuthorID
ORCID ID
ResearcherID
Google Scholar

Тематика наукових досліджень:
андрагогіка (теорія, історія, професійна діяльність), педагогіка (загальна та історія), соціальна педагогіка, соціальна робота.

Навчальні дисципліни:
  • Педагогіка з основами педагогічної майстерності,
  • Історія соціальної роботи,
  • Соціальна педагогіка,
  • Теорія соціальної роботи,
  • Керівництво персоналом та кадрова політика в соціальній сфері,
  • Моніторинг та оцінювання якості надання соціальних послуг.

 Біографічна довідка

Народилася 13 листопада 1975 р. в селі Горішні Шерівці Заставнівського району Чернівецької області.

Упродовж 1983-1991 рр. навчалася у Горішньошерівецькій середній школі. У 1991 р. вступила до Чернівецького педагогічного училища імені Осипа Маковея, яке закінчила 1995 р. і отримала середню спеціальну освіту за спеціальністю «Початкове навчання».

У 1995-1998 рр. навчалася на педагогічному факультеті Чернівецького національного університету, здобула повну вищу освіту за спеціальністю «Початкове навчання» та кваліфікацію «Вчитель початкових класів, практичний психолог у закладах народної освіти».

У 1998 р. працевлаштована на посаді викладача кафедри педагогіки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, з 2002 р. – кафедри загальної та соціальної педагогіки.

З 2002 до 2005 р. навчалася у стаціонарній аспірантурі ЧНУ імені Юрія Федьковича за спеціальністю 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки й здійснювала наукову роботу під керівництвом професора Дарини Іванівни Пенішкевич. 27 травня 2005 р. в спеціалізованій вченій раді К 20.051.01 Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника захистила кандидатську дисертацію на тему «Організаційно-педагогічні засади української освіти дорослих на Буковині (1869-1940 рр.)» та здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук.  

З 1 грудня 2010 р. до 30 листопада 2013 р. навчалася у докторантурі ЧНУ.

18 березня 2016 р. в спеціалізованій вченій раді Д 58.053.01 Тернопільського державного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка захистила докторську дисертацію на тему «Становлення та розвиток андрагогіки як теорії і практики освіти дорослих в Україні (кінець ХІХ – ХХ ст.)».

Вчені звання

2007 р. - доцент кафедри загальної та соціальної педагогіки.

2019 р. – професор кафедри педагогіки та соціальної роботи.

Стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти – 21 рік.

Наукова продукція: 114 публікацій, з них 107 наукового та 7 навчально-методичного характеру, в тому числі наукові праці, опубліковані у вітчизняних і міжнародних рецензованих фахових виданнях.

Підготувала 4 кандидатів наук. Керує підготовкою 4 аспірантів.

Учасниця міжнародних науково-дослідних проектів:

1) «На шляху до впровадження наукової галузі «Освіта дорослих та післядипломна освіта в Україні. Розробка концепції спеціалізації «Освіта дорослих та післядипломна освіта» у вищих навчальних закладах України»»; виконувався у 2017-2018 рр. у рамках українсько-німецького науково-технічного співробітництва за фінансової підтримки Федерального міністерства освіти та досліджень Німеччини;

2) «Освіта дорослих для демократії в Україні», фінансованого Німецькою Службою Академічних Обмінів (DAAD), 2016 р., м.Аугсбург, Німеччина;

3) «Професіоналізація громадської участі через застосування «принципу власних можливостей» у соціальній роботі в Україні», фінансованого Німецькою Службою Академічних Обмінів (DAAD)  в рамках діалогу Схід-Захід, 2016-2017 рр., м.Фрайбург, Німеччина.

4) «Соціальна робота з біженцями, мігрантами та внутрішньо переміщеними особами» 2022-2023, м. Фрайбург, Німеччина.

Завантажити список публікацій

Участь у журі конкурсу наукових робіт

Сертифікати та грамоти