Андрійчук Світлана Василівна

Andriychuk SvitlanaПосада: асистент
Вчений ступінь: кандидат педагогічних наук

Тематика наукових досліджень:

Профілактика дезадаптації молодших школярів у освітніх закладах, наступність у роботі дошкільних закладів і школи з формування соціальної компетентності дітей.

Курси, що читає:

  • Самообслуговування та соціально-побутове орієнтування інвалідів
  • Основи консультування в соціальній роботі

Місце і дата народження: смт. Заболотів Снятинського району Івано-Франківської області, 23.07.1982 р.

Освіта: у 1999 році закінчила із золотою медаллю Заболотівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів; у 2004 році - Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, спеціальність «магістр соціальної педагогіки, практичний психолог» (диплом з відзнакою). З 2008 по 2014 роки навчалась у стаціонарній аспірантурі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, у 2014 році захистила кандидатську дисертацію в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (м. Київ) на тему «Наступність у профілактиці соціальної дезадаптації старших дошкільників і молодших школярів» зі спеціальності 13.00.05 – соціальна педагогіка.

Участь у проектах, семінарах: часть у бінаціональному семінарі у рамках проекту «Реформа у сфері охорони здоров’я з основним напрямком – профілактика ВІЛ/СНІДу у закладах системи освіти» (Німеччина, м. Фрайбург) (вересень 2008 року -травень 2009 року), метою якого була розробка навчальної програми для підготовки студентів до профілактики негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі в загальноосвітніх закладах.

Завантажити список публікацій

Сертифікати