Previous Next

"Якість ніколи не виникає випадково…"

Якість ніколи не виникає випадково;
вона завжди є результатом ясного наміру, щирого зусилля,
розумного керівництва і кваліфікованого виконання;
вона досягається мудрим вибором з багатьох альтернатив (Уілл Фостер)

Саме з такої цитати стартувала зустріч студентів з Оксаною Палійчук - очільницею  управління Державної служби якості освіти в Чернівецькій області.

13 травня 2024 року Оксана Михайлівна провела гостьову лекцію для студентів другого курсу спеціальності 014 «Середня освіта» - майбутніх учителів історії, математики й інформатики, географії, української мови та літератури.

Заняття тему «Забезпечення якості загальної середньої освіти в Україні на сучасному етапі» передбачено структурою дисципліни  «Педагогіка з основами педмайстерності», викладання якої забезпечує кафедра педагогіки та соціальної роботи.

Оксана Михайлівна ознайомила студентів з основними інструментами забезпечення якості шкільної освіти, що їх  реалізує на практиці управління Державної служби якості освіти у Чернівецькій області; технологією проведення інституційних аудитів; результатами проведених у 2024 році в області позапланових інституційних аудитів.

Ключовий фактор прогресу освітньої системи полягає у спільному розумінні якості освіти всіма задіяними сторонами, адже це інвестиція в майбутнє країни та визначальний чинник розвитку людського потенціалу.

Цінно, що майбутні вчителі усвідомлюють значущість співпраці між учасниками освітнього процесу, кваліфікованості педагогів та комфортного психологічного середовища  як основних ознак якісної школи.

Дякуємо Оксані Михайлівні Палійчук за корисну й змістовну лекцію!

Ваш професіоналізм і харизма, натхненність і віра в Учителя та Освіту мотивують Студентську Молодь до якісного навчання і майбутньої сумлінної праці!