Previous Next

Прозорість та рівність: "Гендерний підхід у соціальній роботі"

У рамках налагодженої співпраці між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Навчально-реабілітаційним закладом вищої освіти «Кам'янець-Подільський державний інститут» 14 травня 2024 року для студентів спеціальності «Соціальна робота» та викладачів кафедри педагогіки та соціальної роботи кандидатом історичних наук, доцентом кафедри інклюзивної освіти, реабілітації та гуманітарних наук Геннадієм Кучеровим була прочитана гостьова лекція «Гендерний підхід у соціальній роботі».

Лектор закцентував увагу слухачів на особливостях концепції впровадження ґендерно чутливої практики у соціальній роботі та важливості формування ґендерної компетентності соціальних працівників. У ході лекції Геннадій Геннадійович наголосив на позитивному досвіді використання ґендерного інструментарію та ґендерного аналізу в соціальній роботі, а також необхідності використання фемінітивів у сучасному професійному мовленні соціальних працівників.

Наприкінці зустрічі лектор дав вичерпні відповіді на запитання, які виникли в студентів спеціальності «Соціальна робота» Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Висловлюємо вдячність Геннадію Кучерову та маємо надію на подальшу плідну співпрацю та обмін досвідом!