Previous Next

Запрошена лекторка про підтримку дітей з особливими освітніми потребами

1 листопада 2023 р. для студентів спеціальності 014 Середня освіта другого (магістерського) рівня вищої освіти, що навчаються на різних факультетах Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, у рамках вивчення курсу "Інклюзивна педагогіка" відбулася лекція запрошеного фахівця Марини Захарової, методиста Ресурсного центру з підтримки інклюзивної освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, «СТРАТЕГІЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ», організована доцентом кафедри педагогіки та соціальної роботи ЧНУ ім. Ю. Федьковича Наталією Кучумовою.

Метою лекційного заняття було розкриття особливостей роботи з дітьми з ООП у закладі освіти, специфіки роботи з учнями з різними рівнями підтримки, стратегій підтримки дітей із видами порушень психофізичного розвитку.

Марина Захарова (за фахом вчитель-дефектолог з багаторічним досвідом роботи) досить детально ознайомила студентів, майбутніх учителів, із різноманітними типами особливих потреб дітей, на конкретних прикладах із власного досвіду діяльності пояснила, які труднощі можуть зустрічатися у роботі з різними категоріями дітей з ООП, а також як їх долати.

Кафедра педагогіки та соціальної роботи факультету педагогіки, психології та соціальної роботи ЧНУ ім. Ю.Федьковича висловлює щиру вдячність Марині Віталіївні за вміле поєднання теоретичного та практичного матеріалу, обмін професійним досвідом, цікаве спілкування!