Previous Next

Освітній захід на тему: “Від теорії до практики: соціальна та психологічна допомога постраждалим від домашнього насильства”.

 13 травня відбувся освітній захід для студентів спеціальності "Соціальна робота" на тему: “Від теорії до практики: соціальна та психологічна допомога постраждалим від домашнього насильства”.

 

Запрошені учасники: фахівці мобільної бригади соціально-психологічної допомоги -  фахівець із соціальної роботи 2 категорії Чернівецького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Ренер-Подоляк Галина Василівна; психолог від  ГО "Ініціатива" - Безуглий Вадим Петрович; фахівець соціальної роботи  Білик Наталія Михайлівна.

Під час зустрічі студенти мали можливість розширити знання про нормативно-правові основи здійснення соціальної та психологічної підтримки постраждалих осіб від домашнього насильства в Україні, ознайомитись із алгоритмом роботи фахівців мобільної бригади, почути про реальні випадки домашнього насильства та методи роботи фахівця соціальної роботи та психолога в таких випадках.

Питання, які  обговорювались:

  • порядок звернення постраждалої особи у центр соціальних служб та подальший її соціальний супровід;
  • відповідальність кривдника та робота з ним;
  • терміни давності здійснення домашнього насильства та відповідальність;
  • як діяти, якщо соціальний працівник став свідком домашнього насильства у сусідів;
  • яким чином фахівці бригади працюють із випадками економічного насильства в сім’ї;
  • психологічна підтримка та допомога постраждалим від домашнього насильства;
  • дорожня карта для осіб, що постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі у Чернівецькій територіальній громаді.

Зустріч було цікавою та пізнавальною як для студентів так і для фахівців!