Previous Next

Всеукраїнська кампанія "16 днів проти насильства"

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія "16 днів проти насильства", яка спрямована на привернення уваги громадськості до проблеми насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, акцентуючи увагу на важливості та необхідності відповідних профілактичних заходів. Початок кампанії обрано не випадково, адже саме 25 листопада відзначається Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

У четвер, 25 листопада 2021 року, студенти другого курсу спеціальності "Соціальна робота" Дар'я Мідріган, Еріка Бринзила, Дарія Мельничук і Юлія Білан у рамках проходження навчальної практики мали можливість взяти участь у заходах, організованих Чернівецьким міським центром соціальних служб в рамках проведення Всеукраїнської кампанії "16 днів проти насильства".

Студенти-волонтери долучилися до роботи, спрямованої на первинну профілактику сімейного насильства (роздавали буклети та брошури з інформацією про можливості отримання допомоги тим, хто потерпає від насильницьких дій, консультували перехожих про служби і органи, що долучаються до роботи з профілактики насильства, де можна отримати захист і підтримку жертвам насильства тощо).