Previous Next

Семінар-тренінг "Разом проти торгівлі людьми"

15-16 травня у стінах Шевченківської зали ЧНУ ім. Ю. Федьковича за сприянням студентського парламенту факультету Педагогіки, психології та соціальної роботи, та за підтримки кафедри Педагогіки та соціальної роботи відбувся семінар-тренінг "Разом проти торгівлі людьми".
Учасниками даного заходу стали студенти різних спеціальностей Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, які пройшли попередній відбір.
Важке матеріальне становище, відсутність робочих місць та неможливість самореалізації змушують молодих людей шукати кращого життя за кордоном. Сьогодні, тисячі оголошень пропонують роботу за межами нашої країни. Однак, чи дійсно все так кольорово? Тренінгова програма була розрахована на два вихідних дні, протягом яких студенти дізналися про ризики, які можуть спіткати пересічного шукача роботи за кордоном; набули навичок із безпечного працевлаштування за кордоном та отримали базові знання із реабілітації осіб, постраждалих внаслідок торгівлі людьми.
Спікерами заходу були:
- Сутаєв Ілля Ігорович (Чернівецький Національний університет, спеціальність «Соціальна робота»)
- Масліхова Марія (Одеський Національний університет, спеціальність «Психологія»)
- Кравченко Інна (Сумський Державний університет, спеціальність «Соціальна робота»)
- Стрельченко Єлизавета (Сумський Державний університет, спеціальність «Соціальна робота»)
Якщо ви бажаєте дізнатись більше інформації про протидію торгівлі людьми, слідкуйте за сторінками @work_safe_ua у соціальних мережах та офіційному сайті #Працюй_Безпечно