Previous Next

Онлайн-зустріч із лейтенантом поліції, інспектором сектору ювенальної превенції Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області О. В. Кав'юк

У п'ятницю, 14.05.2021 року, студенти-першокурсники кафедри педагогіки та соціальної роботи в рамках проходження ознайомлювальної практики мали можливість поспілкуватися із Оленою Василівною Кав'юк - лейтенантом поліції, інспектором сектору ювенальної превенції Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області.
Зустріч проводилася з використанням платформи Google Meet. Майбутні соціальні працівники дізналися про основні напрями діяльності сектору ювенальної превенції, про категорії неповнолітніх, з якими найчастіше працюють працівники відділу, про послуги, які надають населенню працівники сектору. Представниця поліції аналізувала реальні ситуації, коли неповнолітні потрапляють у небезпеку внаслідок низького рівня проінформованості про свої права та обов'язки, через негативний вплив повнолітніх товаришів тощо.
Дякуємо сектору ювенальної превенції Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області за можливість співпраці!