Previous Next

Зустріч із спеціалістами, які дотичні до роботи з ВІЛ-позитивними клієнтами

Кожна третя неділя травня, за рішенням Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я, є Днем пам'яті померлих від СНІДу. В 2021 році цей день припадає на 16 травня.
День пам'яті померлих від СНІДу було започатковано, щоб розповсюдити якомога більше інформації для профілактики цього захворювання. Чим більше уваги вдасться привернути до цієї проблеми, тим більше людей можна буде врятувати. Крім того, цей проект реалізовувався для того, аби привернути увагу влади до соціального захисту ВІЛ-інфікованих.
З нагоди Дня пам'яті жертв СНІДу 12.05.2021 Чернівецький обласний Центр Громадського здоров'я проводив зустріч із спеціалістами, які дотичні до роботи з ВІЛ-позитивними клієнтами, мають багатий досвід роботи з ними. Для студентів медколеджу це була очна зустріч, викладачі і студенти кафедри педагогіки та соціальної роботи мали можливість взяти участь у зустрічі дистанційно (вона транслювалася в онлайн-форматі у мережі Facebook). Зустріч проводили В.о. генерального директора Чернівецького обласного центру громадського здоров'я Володимир Антонюк та Іванка Антонюк (студентка 201 групи спеціальності «Соціальна робота»).
Дякуємо організаторам за можливість долучитися до заходу!