Новини

Previous Next

Онлайн-випуск бакалаврів спеціальності "Соціальна робота"

Сьогодні, 30 червня 2020 року, відбулася урочиста онлайн-зустріч із нагоди випуску студентів бакалаврату спеціальності «Соціальна робота.

Previous Next

Завершення підсумкової атестації здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 231 «Соціальна робота»

Сьогодні, 26 червня 2020 року, завершила роботу екзаменаційна комісія з атестації здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 231 «Соціальна робота».

Previous Next

Підсумкова атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 231 «Соціальна робота»

З 18 червня 2020 року  на кафедрі педагогіки та соціальної роботи розпочала  роботу екзаменаційна комісія з атестації здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 231 «Соціальна робота». Цьогоріч підсумкова атестація вперше проходить у дистанційному режимі.

Наші студенти про свою спеціальність

Запрошуємо переглянути відеоролик, у якомі наші студенти, які навчаються на 4 курсі, розповідають про свою спеціальність.

Previous Next

Студентка спеціальності "Соціальна робота" перемогла на студентській науковій онлайн конференції факультету

Кафедра педагогіки та соціальної роботи вітає студентку 4 курсу спеціальності «Соціальна робота» Дарину Клічук із перемогою на студентській науковій онлайн конференції факультету педагогіки, психології та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича!

Previous Next

Кафедральна студентська наукова онлайн конференція

23 квітня 2020 р. кафедрою педагогіки та соціальної роботи було проведено кафедральну студентську наукову онлайн конференцію.

Previous Next

Студент спеціальності "Соціальна робота" у рейтингу найкращих студентів університету

Кафедра педагогіки та соціальної роботи вітає студента 3 курсу спеціальності «Соціальна робота» Іллю Сутаєва із входженням до рейтингу найкращих студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича!

Previous Next

Онлайн-зустріч «День відкритих дверей у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича»

Шановні абітурієнти та їх батьки!
Кафедра педагогіки та соціальної роботи запрошує Вас на онлайн-зустріч «День відкритих дверей у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича», яка відбудеться у п’ятницю 24 квітня 2020 р. Початок зустрічі о 13:00.

Громадське обговорення змін до освітніх програм за спеціальністю 231 "Соціальна робота"

Кафедра педагогіки та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запрошує усіх зацікавлених сторін (стейкхолдерів) долучитися до обговорення та внесення змін до діючих освітніх програм "Соціальна робота" та "Соціальна педагогіка" для здобувачів вищої освіти першого та другого рівнів вищої освіти за спеціальністю 231 "Соціальна робота".

logo white and black

Кафедра педагогіки та соціальної роботи, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

  корпус № 8, кабінет 610, вул. Рівненська, 14, м. Чернівці

  +(380) 961 444 796

  psr-dpt@chnu.edu.ua

Шукайте нас тут