Новини

Previous Next

Гостьовий лектор про "Сутність, принципи і роль соціального страхування"

Повсякденний  досвід свідчить, що сучасна система соціального страхування є одним із ключових інститутів соціальної політики держави, особливо в умовах військових дій. Потреба соціального страхування обумовлена ризиками ринкової економіки та необхідністю створення умов для фінансового забезпечення державних соціальних гарантій громадян. Гарантоване соціальне страхування насамперед покликане реалізувати конституційне право громадян на матеріальну допомогу при настанні страхового випадку.

Previous Next

Подолаємо стрес правильно

Протягом тижня під час вивчення дисципліни «Педагогіка з основами педмайстерності» (викл. - асист. Луган О.І.) зі студентами спеціальності 014 «Середня освіта» філологічного та географічного факультетів було проведено семінари-тренінги на тему: «Стрес».

Previous Next

Факультетське пленарне засідання щорічної студентської наукової конференції 2024

17 квітня 2024 року студенти кафедри педагогіки та соціальної роботи факультету педагогіки, психології та соціальної роботи стали учасниками факультетського пленарного засідання традиційної щорічної студентської наукової конференції Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Previous Next

Щорічна студентська наукова конференція 2024

Наукова робота студентів – невід'ємна складова роботи кафедри. Під керівництвом викладачів студенти спеціальності "Соціальна робота" беруть участь у всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях, публікують статті у наукових журналах.

Previous Next

Наближаємо перемогу разом!

16 квітня 2024 року студенти 1-3 курсів спеціальності "Соціальна робота" взяли участь у благодійному ярмарку з метою збору коштів на підтримку ЗСУ.

Previous Next

Комунікація з представницями Шелтеру Святої Ольги

15 квітня 2024 року студенти 1-3 курсів спеціальності «Соціальна робота» поспілкувались із представницями Шелтеру Святої Ольги, який функціонує у селищі Лужани Чернівецької області та з початком повномастштабного вторгнення став прихистком для багатьох внутрішньо переміщених осіб.

Previous Next

Профорієнтаційні зустрічі в закладах загальної середньої освіти

У випускників освітніх закладів відповідальна пора. Після останніх шкільних екзаменів їхнє життя перейде на новий рівень. Хтось уже в пошуках роботи, а хтось прагне отримати  вищу освіту.

Previous Next

Усі діти рівні, усі – талановиті!

В умовах ознайомлювальної практики майбутні соціальні працівники отримують первинне уявлення про надавачів соціальних послуг у системі соціальної роботи міста Чернівці та Чернівецької області, як державного, так і громадського секторів. Така спрямованість практики забезпечує можливість студентів у майбутньому обрати конкретну базу для її проходження, напрям наукового дослідження, а також місце майбутнього працевлаштування.

Previous Next

«… у межах законодавства і з великим серцем»: соціальна робота в умовах сьогодення

Студенти спеціальності «Соціальна робота» разом з викладачами кафедри педагогіки та соціальної роботи 9 квітня 2024 року стали слухачами лекції на тему «Надавачі соціальних послуг в системі соціальної роботи України".

logo white and black

Кафедра педагогіки та соціальної роботи, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

  корпус № 8, кабінет 610, вул. Рівненська, 14, м. Чернівці

  +(380) 50 541 4832,

    +(380) 97 931 1793

  psr-dpt@chnu.edu.ua

Шукайте нас тут