Новини

Оголошення

7 грудня 2020 року о 12.00 год. відбудуться збори трудового колективу кафедри педагогіки та соціальної роботи щодо обрання за конкурсом на посаду завідувача кафедри

Оголошення

7 грудня 2020 року о 13.00 год. відбудеться засідання кафедри педагогіки та соціальної роботи

Previous Next

Перша онлайн-зустріч учасників #MEETUP! проєкту «Інклюзія?! Підхід та відношення до інвалідності в минулому та сьогоденні в Україні та в Німеччині»

9 жовтня 2020 р. студенти (Сутаєв Ілля, Підвисоцька Іванка, Антонюк Іванка, Євангелієва Анна, Ткач Катерина) та викладачі (Попов Олександр та Платаш Лариса) кафедри педагогіки та соціальної роботи взяли участь у першій онлайн Zoom-зустрічі учасників #MEETUP! проєкту «Інклюзія?! Підхід та відношення до інвалідності в минулому та сьогоденні в Україні та в Німеччині».

Бінаціональний проєкт на тему «Роль і функції соціальної роботи перед викликами сучасних суспільних процесів»

У рамках угоди про міжнародну співпрацю Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (Україна) з Католицьким університетом м.Фрайбург (Німеччина) впродовж жовтня-листопада 2020 р. відбуватиметься друга частина бінаціонального проєкту на тему «Роль і функції соціальної роботи перед викликами сучасних суспільних процесів».
Previous Next

Чернівці-Ченстохова: презентація програми «Подвійний диплом»

2 жовтня 2020 року в рамках Угоди про співробітництво між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Вищої школи лінгвістичної м.Ченстохова (Республіка Польща) відбулася он-лайн зустріч, до якої долучилися студенти спеціальності «Соціальна робота».
Previous Next

Інспектування доступності об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури у Чернівецькій області для осіб із інвалідністю

В рамках #MEETUP! проєкту «Інклюзія?! Підхід та відношення до інвалідності в минулому та сьогоденні в Україні та в Німеччині» студент 4 курсу спеціальності «Соціальна робота» Сутаєв Ілля з метою інспектування доступності об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури у Чернівецькій області для осіб із інвалідністю долучився до візиту представників Чернівецького обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю у Сокирянський та Хотинський райони Чернівецької області.

Previous Next

Онлайн-випуск бакалаврів спеціальності "Соціальна робота"

Сьогодні, 30 червня 2020 року, відбулася урочиста онлайн-зустріч із нагоди випуску студентів бакалаврату спеціальності «Соціальна робота.

Previous Next

Завершення підсумкової атестації здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 231 «Соціальна робота»

Сьогодні, 26 червня 2020 року, завершила роботу екзаменаційна комісія з атестації здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 231 «Соціальна робота».

Previous Next

Підсумкова атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 231 «Соціальна робота»

З 18 червня 2020 року  на кафедрі педагогіки та соціальної роботи розпочала  роботу екзаменаційна комісія з атестації здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 231 «Соціальна робота». Цьогоріч підсумкова атестація вперше проходить у дистанційному режимі.

logo white and black

Кафедра педагогіки та соціальної роботи, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

  корпус № 8, кабінет 610, вул. Рівненська, 14, м. Чернівці

  +(380) 961 444 796

  psr-dpt@chnu.edu.ua

Шукайте нас тут