Новини

Previous Next

Вручення дипломів випускникам бакалаврату спеціальності «Соціальна робота»

6 липня у палаці «Академічний» відбулося вручення дипломів випускникам бакалаврату спеціальності «Соціальна робота».
Previous Next

Підсумкова атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 231 «Соціальна робота»

17 червня 2021 р. на кафедрі педагогіки та соціальної роботи розпочала роботу екзаменаційна комісія з атестації здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 231 «Соціальна робота».
Previous Next

Зустріч представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області зі студентами спеціальності «Соціальна робота»

11 червня відбулася зустріч представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області зі студентами 1, 2 та 4 курсів спеціальності «Соціальна робота». На зустрічі мали слово начальник відділу комунікації та просвітництва Лазарук Тарас Мирославович та начальник відділу забезпечення роботи контактного центру Волощук Ольга Сергіївна.

Previous Next

Регіональний дитячий культурно-мистецький фестиваль «Наш Чудовий Сонцесвіт»

Студенти 101 групи спеціальності «Соціальна робота» Еріка Бринзила, Катерина Патрабой та Марія Тацюк як волонтери долучилися до проведення регіонального дитячого культурно-мистецького фестивалю «Наш Чудовий Сонцесвіт», який проходив з 2 по 4 червня 2021 р.

Previous Next

Міжнародний тиждень у Католицькому університеті м.Фрайбург (Німеччина)

Завідувач кафедри Тимчук Людмила Іванівна та викладач Звоздецька Валентина Георгіївна взяли участь у міжнародному науковому зібранні „International week“, яке проводить Католицький університет м. Фрайбург (Німеччина).

Previous Next

Благодійний захід "Карітас дарує дітям щастя"

1 червня 2021 року з нагоди святкування Міжнародного Дня захисту дітей у Чернівецькому обласному музеї народної архітектури та побуту ("музей просто неба") відбувся благодійний захід "Карітас дарує дітям щастя". Організаторами свята для діток виступили БФ "Карітас" Чернівецької єпархії УГКЦ, Відділ у справах сім'ї та молоді Чернівецької міської ради та Чернівецький міський центр соціальних служб.

Оголошення

Кафедра педагогiки та соцiальної роботи запрошує педагогічних працівникiв та усiх зацiкавлених на онлайн-зустріч (семінар) "Iнклюзивна освiта: можливостi вступу та перспективи професiї", що вiдбудеться у четвер, 3 червня о 10:00 на платформi Google Meet.
Previous Next

Діалог зі стейкхолдерами: проблеми і перспективи розвитку спеціальності «Соціальна робота» на факультеті педагогіки, психології та соціальної роботи

З ініціативи кафедри педагогіки та соціальної роботи 21 травня 2021 року на факультеті педагогіки, психології та соціальної роботи відбувся круглий стіл «Освітньо-мотиваційний потенціал підготовки фахівців із соціальної роботи», в ході якого висвітлено досвід і перспективи співпраці закладу вищої освіти із зовнішніми стейкхолдерами освітньої програми «Соціальна робота» спеціальності 231 «Соціальна робота».
Previous Next

Вітаємо Марію Іванівну Пірен з почесною візнакою «На славу Буковини»!

З нагоди Дня науки професорка кафедри педагогіки та соціальної роботи, доктор соціологічних наук, Заслужений діяч науки і техніки України Марія Пірен нагороджена почесною відзнакою Чернівецької обласної державної адміністрації «На славу Буковини».

logo white and black

Кафедра педагогіки та соціальної роботи, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

  корпус № 8, кабінет 610, вул. Рівненська, 14, м. Чернівці

  +(380) 50 541 4832,

    +(380) 97 931 1793

  psr-dpt@chnu.edu.ua

Шукайте нас тут