Студенти спеціальності «Соціальна робота» активно залучаються до участі в кафедральних наукових проектах та дослідження.

 В цьому контексті науково-педагогічними працівниками кафедри розроблена тематика курсових і магістерських робіт, які виконують студенти як денної так і заочної форми навчання. Окрім того при формуванні  тематики курсових робіт враховуються запити соціальних служб районів, міста та області.

Щороку студенти кафедри беруть участь в Студентській науковій конференції Чернівецького національного університету. Так у  2018 році 57 студентів денної та заочної форми навчання, спеціальностей «Соціальна робота» та «Освітні педагогічні науки»  представили та захистили свої наукові напрацювання під час пленарного засідання та роботи секцій (Завантажити матеріали конференції).

Не менш  інтенсивно студентство бере участь в роботі всеукраїнських та міжнародних конференцій.

Зокрема в 2018-2019 н.р. студенти Бардієр Станіслав, Вовчак Вікторія, Матвійчук Альона, Мінтянська Роксолана, Погончик Тетяна взяли участь в ІІ Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Волинська весна: перші паростки науки»  в м. Луцьк,  Сутаєв Ілля, Підвисоцька Іванна учасники кворкінгу «Соціальна робота: революція професійних ролей», який проводив Український католицький університет (м. Львів).

  10 представників студентського колективу взяли участь в  І Всеукраїнській науково-практичній конференції за міжнародною участю здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Теорія та практика публічного управління та адміністрування в ХХІ сторіччі», яка відбулась на базі Національної академії державного управління при Президентові України в м. Київ, у листопаді 2018 р.

Активно працювали студенти і під час засідань круглих столів, зокрема: «Просвітницька робота в територіальних громадах» (29 березня 2018 р.) -   21 студент та «Управлінська культура та проблеми соціального захисту людини в територіальній громаді»  (7  листопада 2018 р.)  -  20  студентів.

В 2018 році переможці університетського туру студентської олімпіади з «Соціальної роботи» Заруцька Вікторія та Вовчак Вікторія взяли участь в заключному Всеукраїнському етапі, де посіли відповідно призове 2 та 11 місця.

 Студенти кафедри на ротаційній основі беруть участь в роботі  Українсько-німецького проекту Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича й Фрайбурзького католицького університету «Популізм як суспільний феномен та ризик – ролі й підходи соціальної роботи в Ост- Вест порівняні».

Також студенти спеціальностей «Соціальна робота» та «Освітні педагогічні науки», в рамках програми  U – LEAD з Європою, стали учасниками семінарів-тренінгів «Соціальна політика в територіальній громаді в контексті реформи децентралізації».

Для безпосереднього закріплення набутих знань з навчальних дисциплін «Основи соціальних досліджень» й «Методологія наукових досліджень в соціальній роботі» студенти кафедри взяли участь в проведені  опитування «Чернівецький моніторинг – осінь2018», яке організували Центр соціологічних досліджень філософсько-теологічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича, ГО «Інститут місцевого самоврядування» і Чернівецька обласна організація товариства «Знання».