Міжнародні програми академічної мобільності
Image is not available

Кафедрою налагоджено тісну співпрацю з університетами Німеччини, Австрії, Польщі, Румунії, тому наші студенти мають можливість впродовж року чи семестру навчатися закордоном в рамках таких програм, як Erasmus+, Baden-Württemberg Scholarship, тощо.

Міжнародні освітні проєкти для студентів
Image is not available

Кафедра щороку виступає співорганізатором міжнародних освітніх проєктів для студентів. Наші ключові партнери: Католицький університет м. Фрайбург (Німеччина), Університет м. Аугсбург (Німеччина), Ясський університет ім. А. Кузи (Румунія).

Практика у соціальних службах та навчальних закладах
Image is not available

Наші студенти проходять практику у кращих соціальних службах та неурядових організаціях соціального спрямування м. Чернівці та області, до їх числа належать: центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служба зайнятості, "100 % життя", "Нова сім'я", "Народна допомога" тощо.

Освітні програми з спеціальностей "Соціальна робота" та "Освітні, педагогічні науки"
Image is not available

Студенти за власним вибором можуть отримати спеціалізацію із соціальної педагогіки, соціальної роботи у громаді чи освіти дорослих

Науково-дослідницькі проєкти
Image is not available

Кафедрою реалізовувалась низка проєктів за підтримки Міністерства освіти і науки України, Федерального міністерства освіти Німеччини тощо. Окрім того, викладачі кафедри регулярно проходять наукові стажування в університетах країн ЄС.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Previous Next

Перша онлайн-зустріч учасників #MEETUP! проєкту «Інклюзія?! Підхід та відношення до інвалідності в минулому та сьогоденні в Україні та в Німеччині»

9 жовтня 2020 р. студенти (Сутаєв Ілля, Підвисоцька Іванка, Антонюк Іванка, Євангелієва Анна, Ткач Катерина) та викладачі (Попов Олександр та Платаш Лариса) кафедри педагогіки та соціальної роботи взяли участь у першій онлайн Zoom-зустрічі учасників #MEETUP! проєкту «Інклюзія?! Підхід та відношення до інвалідності в минулому та сьогоденні в Україні та в Німеччині».

Бінаціональний проєкт на тему «Роль і функції соціальної роботи перед викликами сучасних суспільних процесів»

У рамках угоди про міжнародну співпрацю Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (Україна) з Католицьким університетом м.Фрайбург (Німеччина) впродовж жовтня-листопада 2020 р. відбуватиметься друга частина бінаціонального проєкту на тему «Роль і функції соціальної роботи перед викликами сучасних суспільних процесів».
Previous Next

Чернівці-Ченстохова: презентація програми «Подвійний диплом»

2 жовтня 2020 року в рамках Угоди про співробітництво між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Вищої школи лінгвістичної м.Ченстохова (Республіка Польща) відбулася он-лайн зустріч, до якої долучилися студенти спеціальності «Соціальна робота».
Previous Next

Інспектування доступності об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури у Чернівецькій області для осіб із інвалідністю

В рамках #MEETUP! проєкту «Інклюзія?! Підхід та відношення до інвалідності в минулому та сьогоденні в Україні та в Німеччині» студент 4 курсу спеціальності «Соціальна робота» Сутаєв Ілля з метою інспектування доступності об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури у Чернівецькій області для осіб із інвалідністю долучився до візиту представників Чернівецького обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю у Сокирянський та Хотинський райони Чернівецької області.

Previous Next

Онлайн-випуск бакалаврів спеціальності "Соціальна робота"

Сьогодні, 30 червня 2020 року, відбулася урочиста онлайн-зустріч із нагоди випуску студентів бакалаврату спеціальності «Соціальна робота.

Previous Next

Завершення підсумкової атестації здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 231 «Соціальна робота»

Сьогодні, 26 червня 2020 року, завершила роботу екзаменаційна комісія з атестації здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 231 «Соціальна робота».