Міжнародні програми академічної мобільності
Image is not available

Кафедрою налагоджено тісну співпрацю з університетами Німеччини, Австрії, Польщі, Румунії, тому наші студенти мають можливість впродовж року чи семестру навчатися закордоном в рамках таких програм, як Erasmus+, Baden-Württemberg Scholarship, тощо.

Міжнародні освітні проєкти для студентів
Image is not available

Кафедра щороку виступає співорганізатором міжнародних освітніх проєктів для студентів. Наші ключові партнери: Католицький університет м. Фрайбург (Німеччина), Університет м. Аугсбург (Німеччина), Ясський університет ім. А. Кузи (Румунія).

Практика у соціальних службах та навчальних закладах
Image is not available

Наші студенти проходять практику у кращих соціальних службах та неурядових організаціях соціального спрямування м. Чернівці та області, до їх числа належать: центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служба зайнятості, "100 % життя", "Нова сім'я", "Народна допомога" тощо.

Освітні програми з спеціальностей "Соціальна робота" та "Освітні, педагогічні науки"
Image is not available

Студенти за власним вибором можуть отримати спеціалізацію із соціальної педагогіки, соціальної роботи у громаді чи освіти дорослих

Науково-дослідницькі проєкти
Image is not available

Кафедрою реалізовувалась низка проєктів за підтримки Міністерства освіти і науки України, Федерального міністерства освіти Німеччини тощо. Окрім того, викладачі кафедри регулярно проходять наукові стажування в університетах країн ЄС.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Previous Next

Сайт німецько-українського проєкту «Інклюзія: Стан та відношення до інвалідності в минулому та сьогоденні»

Запрошуємо відвідати веб сайт, який постав за підсумками реалізації німецько-українського MEETUP!-проєкту «Інклюзія?! Стан та відношення до» інвалідності» в минулому та сьогоденні»

Підсумки роботи кафедри педагогіки та соціальної роботи в осінньому семестрі 2020-2021 н.р.

Запрошуємо ознайомитися із підсумка роботи кафедри педагогіки та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в осінньому семестрі 2020-2021 навчального року

Педагогічні дисципліни в освітніх програмах спеціальності 014 "Середня освіта"

Пропонуємо переглянути презентацію присвячену аналізові стану та перспектив роботи кафедри педагогіки та соціальної роботи в контексті забезпечення якості змісту та викладання педагогічних дисциплін в освітніх програмах спеціальності 014 "Середня освіта"

Previous Next

Захист дипломних робіт студентів спеціальностей 011 "Освітні, педагогічні науки" та 231 "Соціальна робота"

14-16 грудня 2020 року на кафедрі педагогіки та соціальної роботи відбувся захист дипломних робіт студентів спеціальностей 011 "Освітні, педагогічні науки" та 231 "Соціальна робота".
Previous Next

Бінаціональний німецько-український семінар на тему: «Діалог Схід-Захід: роль і функції соціальної роботи на тлі суспільних процесів трансформації»

Протягом жовтня-грудня 2020 року викладачі та студенти кафедри педагогіки та соціальної роботи працювали в рамках бінаціонального семінару Католицького університету м. Фрайбурга (Німеччина) та Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича (Україна) «Діалог Схід-Захід: роль і функції соціальної роботи на тлі суспільних процесів трансформації».
Previous Next

Розпочала роботу екзаменаційна комісія з атестації здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальностей 011 "Освітні, педагогічні науки" та 231 "Соціальна робота"

9 грудня 2020 року на кафедрі педагогіки та соціальної роботи розпочала роботу екзаменаційна комісія з атестації здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальностей 011 "Освітні, педагогічні науки" та 231 "Соціальна робота".

Оголошення

7 грудня 2020 року о 12.00 год. відбудуться збори трудового колективу кафедри педагогіки та соціальної роботи щодо обрання за конкурсом на посаду завідувача кафедри

Оголошення

7 грудня 2020 року о 13.00 год. відбудеться засідання кафедри педагогіки та соціальної роботи

Previous Next

Чергова онлайн-зустріч в рамках #MEETUP! проєкту «Інклюзія?! Підхід та відношення до інвалідності в минулому та сьогоденні в Україні та в Німеччині».

В п'ятницю 13 листопада 2020 р. відбулася чергова онлайн-зустріч в рамках #MEETUP! проєкту «Інклюзія?! Підхід та відношення до інвалідності в минулому та сьогоденні в Україні та в Німеччині». Студенти та викладачі кафедри педагогіки та соціальної роботи представили результати своєї праці іншим учасникам проєкту, обговорили ключові аспекти підготовки до відкриття Цифрової виставки та вебсайту проєкту.

logo white and black

Кафедра педагогіки та соціальної роботи, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

  корпус № 8, кабінет 610, вул. Рівненська, 14, м. Чернівці

  +(380) 961 444 796

  psr-dpt@chnu.edu.ua

Шукайте нас тут