Міжнародні програми академічної мобільності
Image is not available

Кафедрою налагоджено тісну співпрацю з університетами Німеччини, Австрії, Польщі, Румунії, тому наші студенти мають можливість впродовж року чи семестру навчатися закордоном в рамках таких програм, як Erasmus+, Baden-Württemberg Scholarship, тощо.

Міжнародні освітні проєкти для студентів
Image is not available

Кафедра щороку виступає співорганізатором міжнародних освітніх проєктів для студентів. Наші ключові партнери: Католицький університет м. Фрайбург (Німеччина), Університет м. Аугсбург (Німеччина), Ясський університет ім. А. Кузи (Румунія), тощо.

Практика у соціальних службах та навчальних закладах
Image is not available

Наші студенти проходять практику у кращих соціальних службах та неурядових організаціях соціального спрямування м. Чернівці та області, до їх числа належать: центри соціальних служб, служба зайнятості, недержавні соціальні служби ("100 % життя", "Нова сім'я", "Народна допомога"), тощо.

Освітні програми з спеціальностей "Соціальна робота" та "Освітні, педагогічні науки"
Image is not available

Студенти за власним вибором можуть отримати спеціалізацію із соціальної педагогіки, соціальної роботи у громаді чи інклюзивної освіти

Науково-дослідницькі проєкти
Image is not available

Кафедрою реалізовувалась низка проєктів за підтримки Міністерства освіти і науки України, Федерального міністерства освіти Німеччини тощо. Окрім того, викладачі кафедри регулярно проходять наукові стажування в університетах країн ЄС.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Previous Next

Всеукраїнська кампанія "16 днів проти насильства"

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія "16 днів проти насильства", яка спрямована на привернення уваги громадськості до проблеми насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, акцентуючи увагу на важливості та необхідності відповідних профілактичних заходів. Початок кампанії обрано не випадково, адже саме 25 листопада відзначається Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

Previous Next

Засідання гуртка "Педагогічний осередок" для студентів науково-педагогічних факультетів приурочене до Всесвітнього дня дитини

20 листопада 2021 року відбулось засідання гуртка "Педагогічний осередок" для студентів науково-педагогічних факультетів приурочене до Всесвітнього дня дитини.
Всесвітній день дитини відзначається 20 листопада як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

Оголошення

20 листопада 2021 року о 15 годині онлайн відбудеться засідання гуртка «Педагогічний осередок» кафедри педагогіки та соціальної роботи факультету педагогіки, психології та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, який є добровільним науково-педагогічним об’єднанням, зорієнтованим на здійснення педагогічної діяльності у закладах середньої освіти.

Previous Next

Підсумкова конференція за результатами професійно-орієнтованої стажерської практики майбутніх соціальних працівників

10 листопада 2021 року відбулася підсумкова конференція за результатами професійно-орієнтованої стажерської практики майбутніх соціальних працівників (спеціальність "Соціальна робота"). Модератором онлайн-зустрічі була керівник практики Тетяна Равлюк.
Previous Next

Методичний семінар кафедри: обговорення результатів професійної (науково-педагогічної) практики

2 листопада 2021 року на засіданні методичного семінару кафедри педагогіки та соціальної роботи відбулося обговорення результатів проходження студентами шостого курсу денної форми навчання спеціальності 231 «Соціальна робота» професійної (науково-педагогічної) практики,

Previous Next

Освітній форум «Нова українська школа: діалог сучасності з історією»

26 жовтня 2021 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбувся освітній форум «Нова українська школа: діалог сучасності з історією».

Previous Next

Виховні години та інформаційні хвилинки до Всеукраїнського дня відповідальності людини

19 жовтня кураторами 101, 201, 301, 401 та 501 груп було проведено виховні години та інформаційні хвилинки до Всеукраїнського дня відповідальності людини.

Previous Next

Зустріч студентів спеціальності "Соціальна робота" з представниками УТОС

14 жовтня в рамках акції "Біла тростина" відбулася зустріч студентів спеціальності "Соціальна робота" з представниками УТОС.

Previous Next

Вітаємо Ларису Броніславівну Платаш із отриманням премії імені Омеляна Поповича

Вітаємо кандидата педагогічних наук, доцента Ларису Броніславівну Платаш із отриманням заслуженої нагороди - найвищої обласної освітянської відзнаки премії імені Омеляна Поповича!!!

logo white and black

Кафедра педагогіки та соціальної роботи, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

  корпус № 8, кабінет 610, вул. Рівненська, 14, м. Чернівці

  +(380) 50 541 4832,

    +(380) 97 931 1793

  psr-dpt@chnu.edu.ua

Шукайте нас тут