Міжнародні програми академічної мобільності
Image is not available

Кафедрою налагоджено тісну співпрацю з університетами Німеччини, Австрії, Польщі, Румунії, тому наші студенти мають можливість впродовж року чи семестру навчатися закордоном в рамках таких програм, як Erasmus+, Baden-Württemberg Scholarship, тощо.

Міжнародні освітні проєкти для студентів
Image is not available

Кафедра щороку виступає співорганізатором міжнародних освітніх проєктів для студентів. Наші ключові партнери: Католицький університет м. Фрайбург (Німеччина), Університет м. Аугсбург (Німеччина), Ясський університет ім. А. Кузи (Румунія), тощо.

Практика у соціальних службах та навчальних закладах
Image is not available

Наші студенти проходять практику у кращих соціальних службах та неурядових організаціях соціального спрямування м. Чернівці та області, до їх числа належать: центри соціальних служб, служба зайнятості, недержавні соціальні служби ("100 % життя", "Нова сім'я", "Народна допомога"), тощо.

Освітні програми з спеціальностей "Соціальна робота" та "Освітні, педагогічні науки"
Image is not available

Студенти за власним вибором можуть отримати спеціалізацію із соціальної педагогіки, соціальної роботи у громаді чи інклюзивної освіти

Науково-дослідницькі проєкти
Image is not available

Кафедрою реалізовувалась низка проєктів за підтримки Міністерства освіти і науки України, Федерального міністерства освіти Німеччини тощо. Окрім того, викладачі кафедри регулярно проходять наукові стажування в університетах країн ЄС.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Previous Next

Участь Білик Н.М. у тренінгу "Особливості роботи мобільних бригад з родинами військових у сфері протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству"

17-19 червня 2024 року асистентка кафедри педагогіки та соціальної роботи Білик Наталія Михайлівна стала учасницею тренінгу "Особливості роботи мобільних бригад з родинами військових у сфері протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству", який було організовано Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні.

Previous Next

У Чернівцях та області працюють мобільні бригади соціально-психологічної допомоги!

Якщо Ви або ваші близькі постраждали від насильства, зокрема, домашнього – вам є до кого звернутися. Телефонуйте за номером:
+380 96 019 21 65     
+380 66 019 21 65 

Previous Next

ІІІ Всеукраїнський науково-методичний семінар-марафон

31 травня 2024 року кафедра педагогіки та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича стала співорганізатором ІІІ Всеукраїнського науково-методичного семінару-марафону з міжнародною участю "Дитинство: сучасні реалії, виклики, перспективи", який було організовано до Дня захисту дітей. Ініціатором заходу виступила кафедра соціальної педагогіки ДЗ "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка".

Previous Next

Пам'ятаємо!

Кожен день нашого життя особливий. Щоранку дякуємо Богу і нашим Воїнам-захисникам, що розпочинаємо новий день і продовжується життя...

Previous Next

Перші наукові спроби

28 травня 2024 року відбувся захист курсових робіт студентами 301 групи спеціальності "Соціальна робота". 

Previous Next

Закордонне стажування асистентів кафедри педагогіки та соціальної роботи Попова О.А. та Цимбалюк Н.С.

Із 3 по 12 травня 2024 року викладачі кафедри педагогіки та соціальної роботи - асистент, кандидат педагогічних наук Олександр Попов та асистент, кандидат психологічних наук Наталія Цимбалюк - в межах програми Еразмус+ KA171 пройшли стажування в Католицькому університеті прикладних наук м. Фрайбург (Німеччина).  Згідно із програмою стажування викладачі провели по 10 годин занять різного типу, присвячених різним аспектам соціальної роботи в Україні із опорою на компаративний аналіз, зокрема у зіставленні із німецькою системою соціальної роботи.

Previous Next

Бінаціональний семінар "Соціальна робота в Німеччині"

6-10 травня 2024 року викладачі та студенти кафедри педагогіки та соціальної роботи взяли участь у бінаціональному семінарі на тему «Соціальна робота в Німеччині» між Католицьким університетом прикладних наук м. Фрайбург (Німеччина) та Чернівецьким національним університетом ім. Ю. Федьковича (Україна). Учасниками семінару з українського боку стали асистент кафедри, кандидат педагогічних наук Попов О.А., асистент кафедри, кандидат психологічних наук Цимбалюк Н.С., студенти 201, 301 та 501 груп: Бойко А., Бойчук С., Дутка Ю., Кочерган Т., Німак М., Федорян М.-В., Чебенєєва А., Щербан А. До участі у семінарі з німецького боку також долучилась студентка 201 групи Миндришора К., яка зараз навчається за програмою обміну у Католицькому університеті прикладних наук м. Фрайбург.

Previous Next

Вишиванка: жива історія та непереможний символ української культури

16 травня 2024 року на факультеті педагогіки, психології та соціальної роботи відбулося відзначення Всесвітнього дня вишиванки, в ході якого діяв благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України. До нього долучились і студенти спеціальності "Соціальна робота".

Previous Next

Захист ознайомлювальної практики студентами 101 групи спеціальності "Соціальна робота"

16.05.2024 року відбувся захист ознайомлювальної практики студентами 101 групи спеціальності «Соціальна робота», які протягом другого семестру відвідували установи та організації соціальної сфери:

logo white and black

Кафедра педагогіки та соціальної роботи, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

  корпус № 8, кабінет 610, вул. Рівненська, 14, м. Чернівці

  +(380) 50 541 4832,

    +(380) 97 931 1793

  psr-dpt@chnu.edu.ua

Шукайте нас тут