Міжнародні програми академічної мобільності
Image is not available

Кафедрою налагоджено тісну співпрацю з університетами Німеччини, Австрії, Польщі, Румунії, тому наші студенти мають можливість впродовж року чи семестру навчатися закордоном в рамках таких програм, як Erasmus+, Baden-Württemberg Scholarship, тощо.

Міжнародні освітні проєкти для студентів
Image is not available

Кафедра щороку виступає співорганізатором міжнародних освітніх проєктів для студентів. Наші ключові партнери: Католицький університет м. Фрайбург (Німеччина), Університет м. Аугсбург (Німеччина), Ясський університет ім. А. Кузи (Румунія), тощо.

Практика у соціальних службах та навчальних закладах
Image is not available

Наші студенти проходять практику у кращих соціальних службах та неурядових організаціях соціального спрямування м. Чернівці та області, до їх числа належать: центри соціальних служб, служба зайнятості, недержавні соціальні служби ("100 % життя", "Нова сім'я", "Народна допомога"), тощо.

Освітні програми з спеціальностей "Соціальна робота" та "Освітні, педагогічні науки"
Image is not available

Студенти за власним вибором можуть отримати спеціалізацію із соціальної педагогіки, соціальної роботи у громаді чи інклюзивної освіти

Науково-дослідницькі проєкти
Image is not available

Кафедрою реалізовувалась низка проєктів за підтримки Міністерства освіти і науки України, Федерального міністерства освіти Німеччини тощо. Окрім того, викладачі кафедри регулярно проходять наукові стажування в університетах країн ЄС.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Previous Next

Відійшов у вічність на 81-му році життя Роман Львович Мацьопа

Кафедра педагогіки та соціальної роботи сумує з приводу смерті Романа Львовича Мацьопи - кандидата біологічних наук, доцента.
Previous Next

Підсумкова атестація здобувачів вищої освіти спеціальності 231 «Соціальна робота» другого (магістерського рівня)

14-15 грудня 2021 року відбувся захист кваліфікаційних (магістерських) робіт студентів шостого курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 231 «Соціальна робота».

Previous Next

Он-лайн вебінар «Ресурси та технології для цифрової трансформації громад»

14 грудня 2021 року викладачі кафедри Сергій Кармалюк та Олег Шманько взяли участь у роботі он-лайн вебінару «Ресурси та технології для цифрової трансформації громад».

Previous Next

Міжнародний форум сталої охорони здоров'я

10 грудня в Стамбулі відбувся міжнародний ФОРУМ СТАЛОЇ  ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я. Фокус на країни Східної Європи, Центральної Азії та Балкан.

 Організатором  форуму був «Альянс громадського здоров'я» - незалежна українська організація, яка є частиною Глобального партнерства Альянсу із міжнародним статусом.

Previous Next

Навчання через практику – шлях до ефективної професіоналізації фахівця

10 грудня 2021 року відбулась підсумкова конференція із захисту навчальної практики студентами спеціальності 231 «Соціальна робота», які згідно навчального плану проходили її у 5-му семестрі. 

Previous Next

Всеукраїнський круглий стіл на тему "Як запобігти психологічному насиллю?"

У рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок (25 листопада до 10 грудня) проведено всеукраїнський круглий стіл на тему "Як запобігти психологічному насиллю?" за участі кафедри педагогіки та соціальної роботи Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, кафедри педагогіки та психології професійної освіти Національного авіаційного університету, кафедри психології та соціальної роботи Національного університету "Одеська політехніка", ГО "Центр суспільних інновацій та партнерства "Успіх".

Previous Next

Студенти-першокурсники кафедри педагогіки та соціальної роботи долучилися до реалізації проєкту "Незалежні" Міжнародної Антинаркотичної асоціації в м.Чернівці

У cереду, 8 грудня 2021 року, студенти-першокурсники кафедри педагогіки та соціальної роботи долучилися до реалізації проєкту "Незалежні" Міжнародної Антинаркотичної асоціації в м.Чернівці. Разом з активістами організації студенти зафарбовували електронні адреси наркосайтів на стінах міських будівель, огорож.

Опитування студентів 1 курсу спеціальності "Соціальна робота"

Минулого тижня було проведено опитування студентів 1 курсу, яке мало за мету вивчити мотиви вибору спеціальності "Соціальна робота"; дослідити труднощі, які виникали під час вступу; перешкоди, які доводилось долати першокурсникам на початку навчального року; ресурси, які вони використовували і використовують зараз при вирішенні проблемних питань, тощо.

Оголошення

Шановні студенти!
Запрошуємо до участі в методичному семінарі кафедри педагогіки та соціальної роботи, який відбудеться у вівторок, 7 грудня 2021 р., о 13 год.

logo white and black

Кафедра педагогіки та соціальної роботи, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

  корпус № 8, кабінет 610, вул. Рівненська, 14, м. Чернівці

  +(380) 50 541 4832,

    +(380) 97 931 1793

  psr-dpt@chnu.edu.ua

Шукайте нас тут