Міжнародні програми академічної мобільності
Image is not available

Кафедрою налагоджено тісну співпрацю з університетами Німеччини, Австрії, Польщі, Румунії, тому наші студенти мають можливість впродовж року чи семестру навчатися закордоном в рамках таких програм, як Erasmus+, Baden-Württemberg Scholarship, тощо.

Міжнародні освітні проєкти для студентів
Image is not available

Кафедра щороку виступає співорганізатором міжнародних освітніх проєктів для студентів. Наші ключові партнери: Католицький університет м. Фрайбург (Німеччина), Університет м. Аугсбург (Німеччина), Ясський університет ім. А. Кузи (Румунія), тощо.

Практика у соціальних службах та навчальних закладах
Image is not available

Наші студенти проходять практику у кращих соціальних службах та неурядових організаціях соціального спрямування м. Чернівці та області, до їх числа належать: центри соціальних служб, служба зайнятості, недержавні соціальні служби ("100 % життя", "Нова сім'я", "Народна допомога"), тощо.

Освітні програми з спеціальностей "Соціальна робота" та "Освітні, педагогічні науки"
Image is not available

Студенти за власним вибором можуть отримати спеціалізацію із соціальної педагогіки, соціальної роботи у громаді чи інклюзивної освіти

Науково-дослідницькі проєкти
Image is not available

Кафедрою реалізовувалась низка проєктів за підтримки Міністерства освіти і науки України, Федерального міністерства освіти Німеччини тощо. Окрім того, викладачі кафедри регулярно проходять наукові стажування в університетах країн ЄС.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Previous Next

Онлайн-візит до Чернівецького обласного центру соціально-психологічної допомоги

25 березня 2021 року в рамках ознайомлювальної практики відбувся онлайн візит студентів 101 групи спеціальності «Соціальна робота» до Чернівецького обласного центру соціально-психологічної допомоги.

Нова книга професора Марії Іванівни Пірен "Освітньо-мотиваційний потенціал демократичного державотворення в Україні"

Вийшла друком нова книга професора Марії Іванівни Пірен "Освітньо-мотиваційний потенціал демократичного державотворення в Україні"

Previous Next

Відкрите семінарське заняття з навчальної дисципліни "Етика соціальної роботи"

24 березня 2021 року відбулося відкрите семінарське заняття з навчальної дисципліни "Етика соціальної роботи" на тему "Етичні аспекти роботи соціальних служб". Заняття проходило у вигляді прес-конференції із залученням стейкхолдерів.
Previous Next

Лекція «Особливості системи освіти дорослих в Німеччині»

19 березня викладачі кафедри стали слухачами лекції «Особливості системи освіти дорослих в Німеччині», організованої Інститутом післядипломної освіти та освіти дорослих імені Івана Зязюна (м.Київ), лектор – доктор хабілітований, Тетяна Клуберт, Університет м. Аугсбург, Німеччина.

Previous Next

Результати загальноуніверситетської олімпіади з педагогіки

19 березня 2021 року завершилась загальноуніверситетська олімпіада з педагогіки, участь у якій взяли студенти, які навчаються на педагогічних спеціальностях.

Previous Next

ІІІ етап загальноуніверситетської олімпіади з педагогіки

18 березня 2021 року відбувся ІІІ етап загальноуніверситетської олімпіади з педагогіки, в межах якого майбутні педагоги демонстрували навчальний контент професійного спрямування.

Previous Next

Всесвітній день соціальної роботи

У третій вівторок березня, з ініціативи Міжнародної Федерації соціальних працівників та Міжнародної Асоціації шкіл соціальної праці, відзначається як Всесвітній день соціальної роботи.

Запрошення до перегляду та оцінювання промороликів, підготованих в межах загальноуніверситетської олімпіади з педагогіки

Запрошуємо до перегляду та оцінювання промороликів на тему "Педагогіка сучасності", підготованих студентами, які навчаються на педагогічних спеціальностях у Чернівецькому національному університеті в межах загальноуніверситетської олімпіади з педагогіки.

Previous Next

І етап загальноуніверситетської олімпіади з педагогіки

16 березня 2021 року на базі кафедри педагогіки та соціальної роботи в онлайн-режимі відбувся І етап загальноуніверситетської олімпіади з педагогіки, участь у якому взяли найкращі студенти-представники різних факультетів.

logo white and black

Кафедра педагогіки та соціальної роботи, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

  корпус № 8, кабінет 610, вул. Рівненська, 14, м. Чернівці

  +(380) 50 541 4832,

    +(380) 97 931 1793

  psr-dpt@chnu.edu.ua

Шукайте нас тут