Міжнародні програми академічної мобільності
Image is not available

Кафедрою налагоджено тісну співпрацю з університетами Німеччини, Австрії, Польщі, Румунії, тому наші студенти мають можливість впродовж року чи семестру навчатися закордоном в рамках таких програм, як Erasmus+, Baden-Württemberg Scholarship, тощо.

Міжнародні освітні проєкти для студентів
Image is not available

Кафедра щороку виступає співорганізатором міжнародних освітніх проєктів для студентів. Наші ключові партнери: Католицький університет м. Фрайбург (Німеччина), Університет м. Аугсбург (Німеччина), Ясський університет ім. А. Кузи (Румунія), тощо.

Практика у соціальних службах та навчальних закладах
Image is not available

Наші студенти проходять практику у кращих соціальних службах та неурядових організаціях соціального спрямування м. Чернівці та області, до їх числа належать: центри соціальних служб, служба зайнятості, недержавні соціальні служби ("100 % життя", "Нова сім'я", "Народна допомога"), тощо.

Освітні програми з спеціальностей "Соціальна робота" та "Освітні, педагогічні науки"
Image is not available

Студенти за власним вибором можуть отримати спеціалізацію із соціальної педагогіки, соціальної роботи у громаді чи інклюзивної освіти

Науково-дослідницькі проєкти
Image is not available

Кафедрою реалізовувалась низка проєктів за підтримки Міністерства освіти і науки України, Федерального міністерства освіти Німеччини тощо. Окрім того, викладачі кафедри регулярно проходять наукові стажування в університетах країн ЄС.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Previous Next

На шляху до нової професії “молодіжний працівник”

26 листопада 2024 року на факультеті педагогіки, психології та соціальної роботи відбувся круглий стіл із обговорення перспектив розвитку в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича нової спеціальності «Дитячі та молодіжні служби» галузі знань I Охорона здоров’я та соціальне забезпечення.

Previous Next

Форум Університетів Третього Віку

Навчання впродовж життя сьогодні все більше стає реальністю. Про шляхи вдосконалення освіти дорослих йшла мова 22-23 листопада 2024 року на науково-практичній конференції «Соціально-психологічні чинники впливу на людей поважного віку в сучасному українському суспільстві» та на організованому в м. Ужгород форумі Університетів Третього Віку, до яких долучилась доцентка кафедри педагогіки та соціальної роботи Інна КОВАЛЬЧУК. 

Previous Next

Майстерність у дії: досвід і виклики педагогічної практики аспірантів

У середу, 20 листопада 2024 року, відбулася підсумкова зустріч за результатами проходження педагогічної (асистентської) практики здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ОНП “Освітні, педагогічні науки” спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.

Previous Next

"Коли я передаю знання іншим – я стаю майстром" (Конфуцій)

6 листопада 2024 року відбулася підсумкова конференція за результатами проходження практики студентами 2-4 курсів спеціальності «Соціальна робота».

Previous Next

Попередній захист кваліфікаційних робіт: оцінка якості та рекомендації для покращення

5 листопада 2024 року відбувся попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів денної та заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності "Соціальна робота".

Previous Next

Кінопоказ документальної стрічки "У сітях" для студентів спеціальності "Соціальна робота"

Студенти спеціальності "Соціальна робота" долучилися до інфокампанії з протидії сексуальному насильству над дітьми в інтернеті, що відбувається у рамках  Мандрівного фестивалю документального кіно з захисту прав людини (Мандрівний Docudays UA). 

Previous Next

Участь в освітньому хабі до Дня фахівців соціальної сфери

4 листопада 2024 року здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності "Соціальна робота" та викладачі кафедри педагогіки та соціальної роботи долучилися до освітнього хабу, присвяченого Дню фахівців соціальної сфери.

Previous Next

Гостьова лекція "Інклюзія в закладах загальної середньої освіти"

24 жовтня 2024 року на факультеті педагогіки, психології та соціальної роботи ЧНУ ім. Ю.Федьковича організовано гостьову лекцію з методистом Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Оксаною Василівною Чередюк.

Previous Next

Лекція на тему «Social Networks and Social Support. What social services and structures are available?»

23 жовтня у межах викладання курсу «Trauma-informed psychosocial first aid» («Травма-інформована первинна психосоціальна допомога»), який реалізовується у рамках співпраці із Католицьким університетом прикладних наук м. Фрайбург (Німеччина) та Українським католицьким університетом (м. Львів, Україна) за проєктом Erasmus+,  викладачем кафедри педагогіки та соціальної роботи Поповим Олександром Анатолійовичем було представлено лекцію на тему «Social Networks and Social Support. What social services and structures are available?»(«Соціальні мережі та соціальна підтримка. Які соціальні послуги та структури є доступними?»).

logo white and black

Кафедра педагогіки та соціальної роботи, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

  корпус № 8, кабінет 610, вул. Рівненська, 14, м. Чернівці

  +(380) 50 541 4832,

    +(380) 97 931 1793

  psr-dpt@chnu.edu.ua

Шукайте нас тут