Міжнародні програми академічної мобільності
Image is not available

Кафедрою налагоджено тісну співпрацю з університетами Німеччини, Австрії, Польщі, Румунії, тому наші студенти мають можливість впродовж року чи семестру навчатися закордоном в рамках таких програм, як Erasmus+, Baden-Württemberg Scholarship, тощо.

Міжнародні освітні проєкти для студентів
Image is not available

Кафедра щороку виступає співорганізатором міжнародних освітніх проєктів для студентів. Наші ключові партнери: Католицький університет м. Фрайбург (Німеччина), Університет м. Аугсбург (Німеччина), Ясський університет ім. А. Кузи (Румунія), тощо.

Практика у соціальних службах та навчальних закладах
Image is not available

Наші студенти проходять практику у кращих соціальних службах та неурядових організаціях соціального спрямування м. Чернівці та області, до їх числа належать: центри соціальних служб, служба зайнятості, недержавні соціальні служби ("100 % життя", "Нова сім'я", "Народна допомога"), тощо.

Освітні програми з спеціальностей "Соціальна робота" та "Освітні, педагогічні науки"
Image is not available

Студенти за власним вибором можуть отримати спеціалізацію із соціальної педагогіки, соціальної роботи у громаді чи інклюзивної освіти

Науково-дослідницькі проєкти
Image is not available

Кафедрою реалізовувалась низка проєктів за підтримки Міністерства освіти і науки України, Федерального міністерства освіти Німеччини тощо. Окрім того, викладачі кафедри регулярно проходять наукові стажування в університетах країн ЄС.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Previous Next

Оголошення

ФАКУЛЬТЕТ ПЕДАГОГІКИ, ПСИХОЛОГІЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ
за спеціальностями:

🔹️011 Освітні, педагогічні науки
🔹️012 Дошкільна освіта
🔹️013 Початкова освіта
🔹️014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво)
🔹️016.01 Спеціальна освіта (Логопедія);
🔹️025 Музичне мистецтво;
🔹️053 Психологія;
🔹️231 Соціальна робота

Previous Next

Підсумкова атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 231 Соціальна робота

Сьогодні розпочалася Підсумкова атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 231 "Соціальна робота". Екзамен з теорії і методів соціальної роботи складають 7 студентів заочної форми навчання.

Previous Next

Захист курсових робіт

31 травня 2022 р. відбувся захист курсових робіт студентів 3 і 4 курсів спеціальності 231 «Соціальна робота». Представлені майбутніми соціальними працівниками результати наукових досліджень підтвердили їх актуальність та соціальну значущість.

Previous Next

Гостьова лекція від учителя-практика

Залучення провідних фахівців до проведення навчальних занять на базі закладу вищої освіти є не лише важливим індикатором відповідності освітнього процесу сучасним критеріям якості, але й корисною практикою налагодження комунікації між поколіннями фахівців – нинішніми і завтрашніми. Значущою у цьому сенсі стала освітня зустріч студентів з Марією Івасюк – вчителькою Лужанського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. В.Орелецького, переможницею конкурсу «Вчитель року – 2018» (диплом ІІІ ступеня) на всеукраїнському етапі в м. Острог, тренером НУШ, експертом з сертифікації вчителів.

Previous Next

Освітній захід на тему: “Від теорії до практики: соціальна та психологічна допомога постраждалим від домашнього насильства”.

 13 травня відбувся освітній захід для студентів спеціальності "Соціальна робота" на тему: “Від теорії до практики: соціальна та психологічна допомога постраждалим від домашнього насильства”.

Previous Next

З перших вуст: запрошуємо фахівців-практиків до освітнього процесу

12 травня 2022 року в ході вивчення дисципліни «Соціальна педагогіка» (викладач Тимчук Л.) студенти третього курсу спеціальності 014 Середня освіта (історія) факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ імені Юрія Федьковича мали нагоду спілкуватися з  Мирославою Ткачук – сертифікованим Національним тренером з підготовки патронатних вихователів, Регіональним тренером з підготовки прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів-піклувальників.

Previous Next

Науковий пікнік для дітей, евакуйованих з небезпечних і тимчасово окупованих територій України

У суботу, 9 квітня, викладачі кафедри педагогіки та соціальної роботи долучилися до проведення наукового пікніку для дітей, евакуйованих з небезпечних і тимчасово окупованих територій України. Захід ініційовано та організовано Радою молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Previous Next

Онлайн-зустріч студентів спеціальності "Соціальна робота" з головою правління Відокремленого підрозділу громадської організації «Всеукраїнський Дитячий фонд» у Чернівецькій області

8 квітня 2022 р. в рамках організації ознайомлювальної практики відбулася онлайн-зустріч студентів спеціальності "Соціальна робота" з головою правління Відокремленого підрозділу громадської організації «Всеукраїнський Дитячий фонд» у Чернівецькій області Лєгусовою У.І.

Previous Next

Ознайомлювальна практика у Чернівецькому міському центрі соціальних служб

У четвер 17 березня 2022 року в рамках проходження ознайомлювальної практики студенти 1 курсу спеціальності «Соціальна робота» мали можливість поспілкуватися з провідним фахівцем соціальної роботи відділу соціального супроводження Чернівецького міського центру соціальних служб Оксаною Зелінською.

logo white and black

Кафедра педагогіки та соціальної роботи, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

  корпус № 8, кабінет 610, вул. Рівненська, 14, м. Чернівці

  +(380) 50 541 4832,

    +(380) 97 931 1793

  psr-dpt@chnu.edu.ua

Шукайте нас тут