Міжнародні програми академічної мобільності
Image is not available

Кафедрою налагоджено тісну співпрацю з університетами Німеччини, Австрії, Польщі, Румунії, тому наші студенти мають можливість впродовж року чи семестру навчатися закордоном в рамках таких програм, як Erasmus+, Baden-Württemberg Scholarship, тощо.

Міжнародні освітні проєкти для студентів
Image is not available

Кафедра щороку виступає співорганізатором міжнародних освітніх проєктів для студентів. Наші ключові партнери: Католицький університет м. Фрайбург (Німеччина), Університет м. Аугсбург (Німеччина), Ясський університет ім. А. Кузи (Румунія).

Практика у соціальних службах та навчальних закладах
Image is not available

Наші студенти проходять практику у кращих соціальних службах та неурядових організаціях соціального спрямування м. Чернівці та області, до їх числа належать: центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служба зайнятості, "100 % життя", "Нова сім'я", "Народна допомога" тощо.

Освітні програми з спеціальностей "Соціальна робота" та "Освітні, педагогічні науки"
Image is not available

Студенти за власним вибором можуть отримати спеціалізацію із соціальної педагогіки, соціальної роботи у громаді чи освіти дорослих

Науково-дослідницькі проєкти
Image is not available

Кафедрою реалізовувалась низка проєктів за підтримки Міністерства освіти і науки України, Федерального міністерства освіти Німеччини тощо. Окрім того, викладачі кафедри регулярно проходять наукові стажування в університетах країн ЄС.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Громадське обговорення змін до освітніх програм за спеціальністю 231 "Соціальна робота"

Кафедра педагогіки та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запрошує усіх зацікавлених сторін (стейкхолдерів) долучитися до обговорення та внесення змін до діючих освітніх програм "Соціальна робота" та "Соціальна педагогіка" для здобувачів вищої освіти першого та другого рівнів вищої освіти за спеціальністю 231 "Соціальна робота".

Оголошення про карантин

З 6 березня по 22 березня 2020 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича буде призупинено навчальний процес, згідно з рішенням позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чернівецької обласної державної адміністрації.

Previous Next

Конкурс на краще виконання українських поезій, присвячений 206 річниці з Дня народження Т. Г. Шевченка

Студентка 101 групи спеціальності "Соціальна робота" Чопа Ганна отримала відзнаку у номінації "Сучасність прочитання поезій українських авторів" у Відбірковому факультетському турі конкурсу на краще виконання українських поезій присвяченому 206 річниці з Дня народження Т. Г. Шевченка.

День відкритих дверей у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича

Шановні абітурієнти та їх батьки! 15 лютого з 10.00 до 16.00 кафедра педагогіки та соціальної роботи запрошує Вас відвідати День відкритих дверей у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

Опитування студентів спеціальності "Соціальна робота"

Дорогі студенти!
З метою врахування Ваших побажань при розробці змін до освітніх програм із спеціальності "Соціальна робота", а також для формування переліку вибіркових навчальних дисциплін, кафедрою педагогіки та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича проводиться експрес-опитування.

Previous Next

Навчальний тренінг для соціальних працівників на тему «Протидія домашньому насильству»

11 лютого 2020 року кафедрою педагогіки та соціальної роботи факультету педагогіки, психології та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича спільно з відділом зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Чернівецькій області проведено навчальний тренінг на тему «Протидія домашньому насильству».

logo white and black

Кафедра педагогіки та соціальної роботи, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

  корпус № 8, кабінет 610, вул. Рівненська, 14, м. Чернівці

  +(380) 961 444 796

  psr-dpt@chnu.edu.ua

Шукайте нас тут