Міжнародні програми академічної мобільності
Image is not available

Кафедрою налагоджено тісну співпрацю з університетами Німеччини, Австрії, Польщі, Румунії, тому наші студенти мають можливість впродовж року чи семестру навчатися закордоном в рамках таких програм, як Erasmus+, Baden-Württemberg Scholarship, тощо.

Міжнародні освітні проєкти для студентів
Image is not available

Кафедра щороку виступає співорганізатором міжнародних освітніх проєктів для студентів. Наші ключові партнери: Католицький університет м. Фрайбург (Німеччина), Університет м. Аугсбург (Німеччина), Ясський університет ім. А. Кузи (Румунія), тощо.

Практика у соціальних службах та навчальних закладах
Image is not available

Наші студенти проходять практику у кращих соціальних службах та неурядових організаціях соціального спрямування м. Чернівці та області, до їх числа належать: центри соціальних служб, служба зайнятості, недержавні соціальні служби ("100 % життя", "Нова сім'я", "Народна допомога"), тощо.

Освітні програми з спеціальностей "Соціальна робота" та "Освітні, педагогічні науки"
Image is not available

Студенти за власним вибором можуть отримати спеціалізацію із соціальної педагогіки, соціальної роботи у громаді чи інклюзивної освіти

Науково-дослідницькі проєкти
Image is not available

Кафедрою реалізовувалась низка проєктів за підтримки Міністерства освіти і науки України, Федерального міністерства освіти Німеччини тощо. Окрім того, викладачі кафедри регулярно проходять наукові стажування в університетах країн ЄС.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Оголошення

З нагоди 165-річчя з Дня народження Омеляна Поповича запрошуємо до участі у Буковинському освітньому форумі "Нова українська школа: діалог сучасності з історією".

Previous Next

Бінаціональний українсько-німецький семінар «Самоусвідомлення свого завдання емансипаційною соціальною роботою та педагогікою зцілення»

5 вересня розпочав роботу бінаціональний українсько-німецький семінар «Самоусвідомлення свого завдання емансипаційною соціальною роботою та педагогікою зцілення».

Previous Next

Екскурсія до Резиденції митрополитів Буковини і Далмації

2 вересня студенти І та ІІ курсів спеціальності "Соціальна робота" відвідали Резиденцію митрополитів Буковини і Далмації. Під час екскурсії була чудова можливість не тільки ознайомитися з історією будівлі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, але й дізнатися чимало таємниць, які приховує пам'ятка ЮНЕСКО.

Previous Next

Посвята першокурсників у студенти

Вітаємо першокурсників спеціальності "Соціальна робота" кафедри педагогіки та соціальної роботи! Нехай ваше навчання в університеті буде наповнене позитивними емоціями, цікавими подіями, новими знаннями та постійним професійним зростанням!

165 років з дня народження видатного буковинця О.О.Поповича

Друзі! 18 серпня виповнилося 165 років з дня народження видатного буковинця О.О.Поповича (1856-1939), ідеї якого знайшли відображення у сучасній концепції НУШ, професійному стандарті вчителя, ін..

Previous Next

Вручення дипломів випускникам бакалаврату спеціальності «Соціальна робота»

6 липня у палаці «Академічний» відбулося вручення дипломів випускникам бакалаврату спеціальності «Соціальна робота».
Previous Next

Підсумкова атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 231 «Соціальна робота»

17 червня 2021 р. на кафедрі педагогіки та соціальної роботи розпочала роботу екзаменаційна комісія з атестації здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 231 «Соціальна робота».
Previous Next

Зустріч представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області зі студентами спеціальності «Соціальна робота»

11 червня відбулася зустріч представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області зі студентами 1, 2 та 4 курсів спеціальності «Соціальна робота». На зустрічі мали слово начальник відділу комунікації та просвітництва Лазарук Тарас Мирославович та начальник відділу забезпечення роботи контактного центру Волощук Ольга Сергіївна.

Previous Next

Регіональний дитячий культурно-мистецький фестиваль «Наш Чудовий Сонцесвіт»

Студенти 101 групи спеціальності «Соціальна робота» Еріка Бринзила, Катерина Патрабой та Марія Тацюк як волонтери долучилися до проведення регіонального дитячого культурно-мистецького фестивалю «Наш Чудовий Сонцесвіт», який проходив з 2 по 4 червня 2021 р.

logo white and black

Кафедра педагогіки та соціальної роботи, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

  корпус № 8, кабінет 610, вул. Рівненська, 14, м. Чернівці

  +(380) 50 541 4832,

    +(380) 97 931 1793

  psr-dpt@chnu.edu.ua

Шукайте нас тут