Previous Next

"Те, про що не можна мовчати". Акція "16 днів проти насильства"

Щороку з 25 листопада по 10 грудня у світі відбуваються заходи, мета яких підвищити поінформованість суспільства про неприпустимість насильства, масово мобілізувати людей до змін, залучити активістів, представників урядів, парламентів, громадських організацій та партнерів ООН та висвітлити питання, пов’язані з проблемами подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерно зумовленого насильства та забезпечення рівних прав жінок та чоловіків.

Previous Next

Навчальна практика в організації "СОС Дитячі Містечка"

Студенти 301 групи спеціальності «Соціальна робота» проходять навчальну практику в неурядовій організації "СОС Дитячі Містечка".

Previous Next

Інтерактивний «захист» практики уже стає традицією кафедри

У рамках відзначення Дня фахівців соціальної роботи (цьогоріч 05.11.2023 р.) вчора, 08.11.2023 р., студенти 401-ої групи спеціальності «Соціальна робота» поділилися враженнями, емоціями, досвідом, отриманими під час професійно-орієнтованої стажерської практики.
Previous Next

Відкрита пара зі студентами спеціальності «Середня освіта (фізична культура)»

13 листопада 2023 року асистент кафедри педагогіки та соціальної роботи Луган Ольга Іванівна провела відкриту пару зі студентами спеціальності «Середня освіта (фізична культура)» на тему «Майстерність педагогічного спілкування. Розв’язання педагогічних ситуацій, задач і конфліктів».

Previous Next

Запрошуємо фахівців-практиків в аудиторію

7 листопада 2023 р. для студентів 1-3 курсів спеціальності «Соціальна робота» лекцію провели фахівчині ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА», випускниці факультету педагогіки, психології та соціальної роботи Антонюк Іванна та Зубатюк Мар’яна.  

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.