Previous Next

Участь Білик Н.М. у тренінгу "Особливості роботи мобільних бригад з родинами військових у сфері протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству"

17-19 червня 2024 року асистентка кафедри педагогіки та соціальної роботи Білик Наталія Михайлівна стала учасницею тренінгу "Особливості роботи мобільних бригад з родинами військових у сфері протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству", який було організовано Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні.

Previous Next

У Чернівцях та області працюють мобільні бригади соціально-психологічної допомоги!

Якщо Ви або ваші близькі постраждали від насильства, зокрема, домашнього – вам є до кого звернутися. Телефонуйте за номером:
+380 96 019 21 65     
+380 66 019 21 65 

Previous Next

Пам'ятаємо!

Кожен день нашого життя особливий. Щоранку дякуємо Богу і нашим Воїнам-захисникам, що розпочинаємо новий день і продовжується життя...

Previous Next

ІІІ Всеукраїнський науково-методичний семінар-марафон

31 травня 2024 року кафедра педагогіки та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича стала співорганізатором ІІІ Всеукраїнського науково-методичного семінару-марафону з міжнародною участю "Дитинство: сучасні реалії, виклики, перспективи", який було організовано до Дня захисту дітей. Ініціатором заходу виступила кафедра соціальної педагогіки ДЗ "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка".

Previous Next

Перші наукові спроби

28 травня 2024 року відбувся захист курсових робіт студентами 301 групи спеціальності "Соціальна робота". 

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.